[#61] Re: Scenowcy lubią limity

@tukinem, post #60

Ok mam, zadziałam chwilę to potrwa
[#62] Re: Scenowcy lubią limity

@tukinem, post #60

ech Pawel, mowilem ci ze ma byc jakosc a nie minimalizm :P ile jest A1000? moim zdaniem rob na konfig A500 + 1 MB bo to minimalny standard , TONY GO! na takim minimalnym konfigu bedzie smigal
[#63] Re: Scenowcy lubią limity

@tukinem, post #60

Testy zrobione no i faktycznie lipa czarny ekran na kicku 1.3 i 3.1
[#64] Re: Scenowcy lubią limity

@RDudek, post #62

Moje produkcje często pokazywały, że BB2 jest pamięciożerny i chciałbym udowodnić, że jeśli się naprawdę postara, to się da zjechać w dół. Tu na filmiku widać, że wystarczyło 256KB Chip RAM, no ale mam problem z kompatybilnością z ustawieniem w WinUAE chipset: A1000.
[#65] Re: Scenowcy lubią limity

@tukinem, post #64

Ciekawe w takim wypadku czy by działało na A500 rev.3 tam też jest stary agnus 512KB.
[#66] Re: Scenowcy lubią limity

@Alex, post #65

jak ustawiam A500 to działa na kick 1.2/1.3 na 0.5MB i nawet jak wymuszę 256KB chip, więc na żywej powinno działać.
[#67] Re: Scenowcy lubią limity

@Alex, post #63

Faktycznie problem rozwiązany. Biblioteka Display nie działa z A1000. Trzeba użyć starszej biblioteki SLICE. W sąsiednim wątku o grze na koszerną Amigę jest już link do poprawionej wersji węża. Działa na A1000. Możesz stamtąd pobrać i potestować
[#68] Re: Scenowcy lubią limity

@tukinem, post #67

Ok potestuję, to w tonygo zmienisz na starszą wersję ? W weekend sprawdzę jeszcze tą animację na A500 mam gdzieś w szafie rev 3 lub 5 oryginalną z kickiem 1.2.
[#69] Re: Scenowcy lubią limity

@Alex, post #68

Nad TonyGO pracuję od 3 dni. Zmieniłem Display na Slice i teraz śmiga na A1000. To się należy amigowcom bo zwykłego Tonego ukończyłem jako pierwszy, a tamci koderzy dłubali, dłubali i dodawali swoje wymysły, podczas gdy ja już miałem temat zamknięty. Teraz ja im na złość zrobię a pewnych rzeczy nie przeskoczą...
[#70] Re: Zapowiedzi nowych gier

@tukinem, post #30

Pomyliłem się. Jak ostatnio gadałem z Barteskiem, to się okazało, że jeszcze parę modułów planuje. :)

To odnośnie tego, że napisałem, że Bartesek tylko jeden moduł zrobił i był to "wypadek przy pracy". Okazuje się, że nie. :)


Ostatnia aktualizacja: 09.08.2024 21:48:27 przez XTD
[#71] Re: Zapowiedzi nowych gier

@XTD, post #70

O widzisz :) A masz jakiś kontakt do niego?
[#72] Re: Zapowiedzi nowych gier

@tukinem, post #71

Jakiś mam. :)
1
[#73] Re: Zapowiedzi nowych gier

@tukinem, post #71

Poszło na prv
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem