[#1] Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
No i stało się. Dokładnie za miesiąc w dzień matki ( jak by kto nie wiedział 26 maj ) zmieniam stan cywilny. Ta jakże radosna uroczystość odbędzie się w TYM zabytkowym kościółku o godzinie 13. Zapraszam wszystkich chętnych Amigigowców pragnących towarzyszyć mi w tych chwilach :)


Osoby pragnące wręczyć nam w ramach prezentu ślubnego Amigi 4k cyber stromy, fast ramy, blizzardy, apollo, grfx na zorro itp bardzo mile widziani. Jeśli ktoś by jednak chciał się ograniczyć do kwiatów i kartki z życzeniami to prosimy aby zamiast kwiatów, które szybko więdną wręczył nam kupon w totka.


Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Gratki!! Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :) Ja od pół roku w nowym stanie OK
[#3] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Benek, z wielką chęcią, niestety tego dnia muszę być w Słupsku :( Zrewanżuję się na SACP
[#4] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@altcomputing, post #3

Gratulacje :)
Ja wesel nie cierpię, więc mnie nie będzie, ale szczerze życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)
[#5] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Ze tak zapytam... zenisz sie z PRZYJACIÓLKA? ;)
[#6] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Gratulacje :)
[#7] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Kurcze, myślałem, że to gdzieś koło Wawy. Nawet prezent już mam. Eh...
[#8] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!
[#9] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Gratulacje :) do rybola mam niedaleko ale nie wiem czy nie będę za granicą w tym czasie bo chętnie bym się pojawił
[#10] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Moje gratulacje, życzę dużo szczęścia :D

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2012 10:32:59 przez mikser
[#11] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Gratuluje Ben. Mnie wtedy stuknie rok i dwa tygodnie pożycia :)
Z totkami to dobry pomysł, sam tak miałem. Na 110 zakładów mieliśmy 1 trójkę :)
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego
[#13] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Serdeczne Gratulacje! :D Mi, kilka dni temu pierwsza rocznica minęła :)
U nas zamiast kwiatów prosiliśmy o zestawy szkolne (kredki, piórniki i takie tam inne) i do Domu Dziecka przekazaliśmy.
[#14] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Będę.
[#15] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@madman15, post #14

Gratulacje!OK
[#16] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

:) Gratuluję :)
Powodzenia na nowej drodze życia :)

(gdyby nie ta odległość to bym wpadł :D)
[#17] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Moje gratulacje! OK
Wszystkiego najlepszego!
[#18] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

moja żona wyznaje podobny pogląd odnośnie ślubów kościelnych, co kolega z posta nr. 12...
Niemniej gratulacje, szczęścia, zdrowia, pomyślności. I w razie czego pamiętajcie, że najlepsze imię dla kota to Blizzard siedzi, pije i chrupki
[#19] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

No niech to .. trzasnie i po chłopie! Mam nadzieję, że przed ślubem ustaliliście grafik, które noce spędzasz z "przyjaciółką" a które z żoną?! No chyba że pomysł trójkacik?! ;)

A tak na zupełnie poważnie życzę żebyście po prostu byli ze soba szczęśliwi ok, racja
..moje szczere gratulacja OK
[#20] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Najlepszego Benek. Moja rada - olej totki, bierz wino :) Ja z żoną mieliśmy 3 trójki a winko pewnie popijalibyśmy do dzisiaj..
[#21] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Wszystkiego dobrego Benedykt :) Cieszę się niezmiernie.
[#22] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Tez dolaczam sie do najlepszych zyczen. Ja juz 6 lat mam stażu. Niech Wam sie wiedzie. Oby przyszla zona Amigi tolerowala :D moja toleruje a nawet czasem dofinansuje :D Z calego serca zycze Ci tego samego albo nawet wiecej :)

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2012 23:03:01 przez Guchy
[#23] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Postaram się zjawić.

Nie chwaląc się, w tym roku również zmieniam stan cywilny ;)
[#24] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Hubez, post #23

Nie chwaląc się, w tym roku również zmieniam stan cywilny


Wielu z nas :D
[#25] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@strim, post #24

No coz to jak juz zebralo sie wszystkim na meskie wyznania, to mi w niedziele mija szósta rocznica. Idziemy na mecz/festyn na Narodowym. Ktos sie moze tez wybiera? :)
[#26] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #1

Benedykt - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Ponieważ więcej osób w najbliższym czasie zmienia stan skupienia, przepraszam stan cywilny , lub zrobiło to w ostatnim czasie, również wszystkiego najlepszego z tej okazji.

Dla tych, którzy postanowili utrzymać status quo swoich związków bez legalizacji również najlepsze życzenia. Najważniejsze, abyśmy z tą drugą osobą byli szczęśliwi.
[#27] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Mordimer, post #26

I panowie, dla waszego dobra zupelnie bez cienia zartu. Jezeli macie choc cien szansy na mieszkanie osobno bez tesciowej, robcie co mozecie zeby mieszkac osobno. Nawet jak na poczatku wszystko wydaje sie pieknie jak w bajce czy telenoweli amerykanskiej z lat 70 to sie to predzej czy pozniej zmieni... raczej predzej.

Oczywiscie sa odstepstwa od tej reguly (choc osobiscie takich nie znam), to dobrze radze wziac sobie to do serca. Poki wasi tesciowie zyja to jeszcze pol biedy, ale jak tesc wyciaga nogi a tesciowa nie ma sie juz kompletnie czym zajac, to moze wam zaczac wtedy wmawiac, ze razem z corka przy oltarzu i jej mowiliscie "TAK" : Szkoda zdrowia i kondycji malzenstwa, lepiej mieszkac osobno jezeli ma sie taka mozliwosc, nawet jezeli zwiazane jest to z pewnymi wyrzeczeniami.

Okolo 75% malzenstw rozpada sie z powodu... rodzicow, a dow**** o tesciowej mimo ze kiedys sadzilem ze sa pewnym folklorem czy zlosliwoscia, to dzisiaj jestem swiecie przekonany ze biora sie z autentycznych doswiadczen i wydarzen. A sa tak smieszne, bo mamy swiadomosc, ze jest w nich tyle prawdy.

Wszystkiego dobrego wszystkim mezom ich zonom.
[#28] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@strim, post #24

Oj tak :)
[#29] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Duracel, post #27

Taka refleksja mnie naszła. Człowiek był młody, głupi płakał po sowich były jakiś zdzirach pielęgniarkach czy innych mutantach. Jednak udało się znaleźć fajną laską z którą się chce spędzić resztę życia.



Benedykt Dziubałtowski
[#30] Re: Zaproszenie na ślub Dziubałtowskiego

@Benedykt Dziubałtowski, post #29

"Człowiek był młody, głupi płakał po sowich były jakiś zdzirach pielęgniarkach czy innych mutantach."

Mógłbyś jaśniej ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem