[#1] R.I.P. SimpleMail ?
Sprawdziłem na stronce firmowej. Corocznego upgrade'u ni widu, ni słychu. Nie to żebym był fanem, ale biorąc pod uwagę rachityczny "rozwój" YAM i teraz brak corocznych poprawek do SimpleMail, to niewesoło to wróży klasykom...
[#2] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@Dopuser, post #1

Serio to zostaje tylko MorphOS (nie zebym robil jakas reklame).
Tylko na ta platforme jest aktualizowany program pocztowy zwany IRIS.
Mozna by pewnie jeszcze przegladac maile przegladarka ale ta rowniez jest rozwijana tylko pod MorphOS'em (pewnie daloby sie zaktualizowac ja pod AROS'a ale ktos to musi zrobic).
[#3] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@Dopuser, post #1

A tak z ciekawości to jaki jest teraz najlepszy program pocztowy na Amidze? Ja w dawniejszych latach pod Workbenchem używałem właśnie YAM.

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2020 14:59:25 przez amikoksu
[#4] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@amikoksu, post #3

Na Amidze tylko 2 sa ok (wlasciwie nie sa aktualizowane).
SimpleMail i YAM oba wspieraja tylko POP3, nie ma wsparcia dla IMAP.
Tak wiec wszystkie konta typu guugle nie zadzialaja.
[#5] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@stefkos, post #4

Ej, niszczysz ludziom marzenia o odrodzeniu klasyków.
[#6] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@michal_zukowski, post #5

Odradzaja sie w innym miejscu. Zreszta moze ktos napisze/uaktualni ktorys z powyzszych programow.
[#7] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@stefkos, post #6

Co z tego jak uaktualni protokoły jak teraz niestety teraz duża część maili to htmle.
[#8] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@michal_zukowski, post #7

To się sprzęgnie uaktualnionego mailera z motorem NetSurfa. Że mocy nie ma? Spokojnie, Wampir wszystko wyjaśni. I tym sposobem NG dociera również do klasyków.
[#9] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@stefkos, post #4

Hmm, zdaje się że korzystałem w SimpleMailu z IMAPa testowo pare lat temu. Było strasznie wolno ale działało. Coś się zmieniło?
[#10] Re: R.I.P. SimpleMail ?

@stefkos, post #2

Tylko na ta platforme jest aktualizowany program pocztowy zwany IRIS.


Po co aktualizować??

Przecież protokoły typu SMTP, IMAP, POP3, nie dostaja aktualizacji...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem