Komentowana treść: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
[#1] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
Ciekawe jak z gwarancja?
[#2] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Leon, post #1

Nie ma ale i tak się załapałem na pierwszą 60 :D
[#3] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
Petro od dwóch dni lansuje się zarzucając Facebook swoimi fotkami z pudełkami Amiga Magic 1200. :)
[#4] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Leon, post #1

Pewnie pieczątka podbita i możesz się zgłaszać do siedziby Escomu w razie awarii

Dobrze, że cała akcja nie okazała się scamem, gratulacje dla nowych posiadaczy "świeżych" Amig :)
[#5] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@PrzemasIII, post #2

Gratulacje OK
[#6] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
prawdziwe amigi, jupi :)
[#7] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
Niewiarygodne, że jeszcze ktoś po tylu latach ma tyle "leżaków magazynowych" u siebie...
[#8] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
Pewnie komornik albo jakiś inny magik zwolnił, albo wystawił na aukcje to co zostało w magazynach po Amiga Technologies :)
[#9] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Skiba, post #7

W Chinach wszystko jest możliwe
[#10] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@PrzemasIII, post #9

Raczej w Indiach bo stamtąd pochodzę owe Amigi.
[#11] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@PrzemasIII, post #2

Zazdroszczę ci, jaki był koszt całkowity z przesyłką?
[#12] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Radek_Cz, post #11

Całkowity koszt 195,16 EUR
[#13] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@PrzemasIII, post #12

Cenę poniżej 1000 zł uważam za wielką okazję dla każdego kto jest takimi klimatami zainteresowany. Tyle zupełnie nowego sprzętu wpłynęło na rynek po tak długim okresie od zakończenia produkcji - taka gratka nie trafia się często. Będziesz rozpakowywał i używał czy postawisz i spróbujesz odsprzedać na emeryturze? :) :)
[#14] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@MDW, post #13

Właśnie taki zakup to problem sam w sobie ponieważ jak już masz to chcesz używać ale żeby używać trzeba zerwać plomby no i już nie bezie nowa i nie używana . . .
[#15] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@PrzemasIII, post #14

Nie ma rady, trzeba zamawiać drugą. Jedna do sejfu, druga na biurko.
[#16] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
a mozna jeszcze gdzies kupic te amigi ?.
[#17] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@MDW, post #15

No ale ile można ? Pozatym są inni a ilość jest ograniczona
[#18] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@PrzemasIII, post #14

Można używać i używać, ale do takiego używania jak piszesz, to się kupuje używaną amiśke pomysł
[#19] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic
Może będę okrutny, ale teraz już wiemy kto opóźnia finalizację Natami :P
Żartowałem :)
Mam nadzieję że Petro zachowa przynajmniej 10 Amig 1200, w jakimś bunkrze, aby ludzkość za jakoś 5 tyś lat wiedziała jaką wspaniałą techniką dysponowaliśmy w latach 1990-tych :)
Amiga1200 to najwspanialszy model. Dzięki A1200 przetrwaliśmy. :)
[#20] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@SzaryWilk, post #16

a mozna jeszcze gdzies kupic te amigi ?.

A czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi używanymi od około 20 lat, a tymi zakupionymi dzisiaj?
Królowa jest tylko jedna i jest nią A1200 :)
[#21] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Andrzej Drozd, post #20

A czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi używanymi od około 20 lat, a tymi zakupionymi dzisiaj?

Chodzi o to intymne przeżycie pierwszego razu, żeby poczuć pod opuszkami palców Jej dotyk,
delikatnie muskać w miejscach o których nawet Jej stwórca nie pomyślał i robić z Nią takie rzeczy do których nie
została stworzona. Dwoma palcami, zrazu delikatnie a potem coraz bardziej natarczywie, dotykać Jej myszki
aż do wylania elektorlitu...
Poczuć Jej dziewiczy zapach, a w niektórych wypadkach nawet smak. Wsłuchiwać się
w delikatne jęki dobywające się z jej trzewi podczas wkładania... i wyjmowania... dyskietki.
Tak se myślę że właśnie za tym wielu z nas tęskni

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2012 09:13:18 przez Radek_Cz
[#22] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Radek_Cz, post #21

Musiałaby się nazywać Amante a nie Amiga Swoją drogą, zawsze zastanwiałem się skąd się wzięło tłumaczenie Przyjaciółka skoro Amiga to po hiszpańsku kobieta.
[#23] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Madman, post #22

Chyba masz zły słownik w domu. Amiga to po hiszpańsku właśnie przyjaciółka, a amigo to przyjaciel. Po włosku również jest podobnie, amica to przyjaciółka, a amico to przyjaciel.
[#24] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Madman, post #22

Jesteś pewien?
[#25] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@Madman, post #22

W takim razie w tych wszystkich filmach akcji w których zabijający na sekundę przed rozwaleniem gościa mówi do niego (mężczyzny) "adios amigos" jest błąd, bo znaczy to "żegnaj kobieto"? :)
[#26] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@MDW, post #25

eeee, chyba "żegnaj przyjaciółko" :)
A może "żegnaj przyjacielu"? OK
[#27] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@MDW, post #25

"Amigo" to przyjaciel, "amigos" to przyjaciele.
Analogicznie "amiga" to przyjaciółka, a "amigas" to przyjaciółki...
[#28] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@MDW, post #25

ja pamiętam, że Zorro tak mówił, czy ten jego kumpel, jak puszczali kiedyś bajkę w TV. siedzi, pije i chrupki , zastanawia Was w tym świetle zbieżność nazw - Zorro, Amiga? Bo mnie tak. siedzi, pije i chrupki
[#29] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@parallax, post #26

Zgadzam się w 100%. Swoim komentarzem chciałem dać obrazowy przykład absurdalnego pomysłu, że "amiga" to znaczy "kobieta". :)
[#30] Re: Rozpoczęła się wysyłka Amiga 1200 Magic

@MDW, post #29

Chyba się domyślam w jaki sposób kolega doszedł do tej pomyłki. Wydaje mi się, że użył google translator, który faktycznie tłumaczy słowo "amiga" jako "kobieta". Google translator jest niezły, ale nie należy mu bezgranicznie ufać ponieważ (moim zdaniem) przy mniej popularnych językach tłumaczenia dokonuje pośrednio przez angielski. I tak w tym przypadku hiszpańskie słowo "amiga" najpierw przetłumaczył na angielski jako "female friend", a potem jako pierwsze tłumaczenie na polski przetłumaczył z tego zwrotu niestety pierwsze słowo "female" jako "kobieta". Inne tłumaczenia też się pojawiają ("przyjaciółkę", "przyjaciółką", "koleżanki" :)), ale "kobieta" jest faktycznie wyświetlona jako pierwsze tłumaczenie.

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2012 22:24:23 przez sando
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem