[#31] Re: Polskie Gry (PD)

@rygar997, post #29

Z mojej strony:

Electroman zmieniłbym z WIP na released. Mimo że gra oficjalnie nie wyszła do sprzedaży, to jest skończona u wydawcy i nic do niej już nie będzie dopisywane.

Farmigę bym zmienił na unreleased / unfinished. Brakuje jej zakończeń gry, a nie będę tego pisać, bo zapomniałem jak się programuje w Amosie. Prędzej ją napiszę kiedyś od nowa w BB2, ale póki co mam inny projekt na głowie, dużo bardziej złożony.
1
[#32] Re: Polskie Gry (PD)

@rygar997, post #30

Jeśli chodzi o Bulbmastera link prowadzi do wersji demo przygotowanej na Dekrancza. Wlaściwy link gdzie są dostępne kolejne wersje PD to Itch.io, dalsze wersje są teraz niedostępne i są w fazie testów. Gra prawdopodobnie wyjdzie jako box i/lub "co łaska" w wersji cyfrowej.
[#33] Re: Polskie Gry (PD)

@tukinem, post #31

Poprawione. Rok wydania dla Electroman wpisałem 2024.
1
[#34] Re: Polskie Gry (PD)

@Stoopi, post #32

Poprawione. Status zmieniłem na WIP.
1
[#35] Re: Polskie Gry (PD)

@rygar997, post #34

Spoko, dzięki. :]
[#36] Re: Polskie Gry (PD)

@rygar997, post #33

Dziękuję.

Oby się wyrobili w tym roku, bo to idzie jak krew z nosa...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem