Komentowana treść: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa
[#31] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@Djk83, post #30

Wiele projektów zaczynałem i szybko trafiały do szuflady. Akurat platformówki zacząłem pisać z tego względu, że nie udało mi się ani z pinballem, ani z wyścigami a'la Outrun. Szkoda, bo to moje ulubione typy gier, ale nie wyszło. Na pewno będą kolejne gry, to mogę obiecać ;)
2
[#32] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@tukinem, post #31

Jakbyśmy mieli bawić się w koncert życzeń to chętnie bym pomęczył gierkę w takim stylu.

Shadow Fight link
[youtube]https://www.youtube.com/watch?si=5iy6WbqRhgLB2piu&v=p2cnrNo0I8U&feature=youtu.be[/youtube]
1
[#33] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@MDW, post #13

Ten H.E.R.O. ma grafike bez jakiegokolwiek sznytu, bez stylu. Wszystkie elementy na dole
jak zwykle, pseudo wypukłe, widać ze tekst wlepiony prawie zahacza o krawędzie ramki.
wszystko wypukłe, jakby nie było innych styli graficznych.
Gdyby grafika była taka jak z okładki, mogłaby być to rewelacja.
Ładnie animowana, stylizowana grafika, smukłego bohatera z tym swoim latającym plecakiem.
2
[#34] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@habit, post #33

Wszystkie elementy na dole
jak zwykle, pseudo wypukłe, widać ze tekst wlepiony prawie zahacza o krawędzie ramki.
wszystko wypukłe, jakby nie było innych styli graficznych.(...)

To, to jest świetny komentarz. Czy chciałbyś może poświęcić kilka tygodni na poprawienie całej grafiki i animacji? Chłopaki się bardzo ucieszą jak ktoś im bezinteresownie to ogarnie.
6
[#35] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@habit, post #33

Bierz się do dzieła. Zrobisz grafiki, będzie wersja 1.2
5
[#36] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@Koyot1222, post #34

Ja nawet ufunduje ZŁOTY MEDAL ! ... tylko pewnie poprawki są nierealne.. bo czas .. .żona .. praca ... etc. RIP
3
[#37] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@habit, post #33

Gdyby grafika była taka jak z okładki, mogłaby być to rewelacja.


<Sarkazm>

Gdy sobie przypomnę te wszystkie grafiki, na okładkach kaset, do gier z Atari XL/XE czy C64.... gdyby grafika w grach była taka jak z okładki, mogłaby być to rewelacja.

</Sarkazm>
[#38] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa
Grafika jest brzydka jak na A500. Niemniej grafika to nie wszystko i gra może wciągnąć na kilka minut. Także tragedii nie ma.
1
[#39] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@amikoksu, post #38

Także tragedii nie ma.

To już brzmi, jak komplement
3
[#40] Re: Ami-H.E.R.O. - wersja pudełkowa

@tukinem, post #28

Ami H.E.R.O. miało nie powstać. Byłem niezbyt przychylnie nastawiony do tej gry, bo raz, że to 8-bitowa historia, dwa, że to gra z komputera (konsoli) od konkurencji, a trzy, to fakt, że nie znałem jej wcześniej. Kolega tu z forum - Szafir - dał mi z własnej ciekawości zadanie, aby napisać samo sterowanie na wzór z oryginału.


A mi się tytuł podoba. Wpadłem na niego studiując bibliotekę CoffeineOS i powiem szczerze... Wciągnęła mnie :)
5
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem