[#1] buyee
czy ktoś z sz.państwa robił zakupy za pośrednictwem tego serwisu? Mam mianowicie pytanie dotyczące wysyłki.
parę dni temu założyłem tam sobie konto celem uzupełnienia braków w swej kolekcji Teto-itemów, zapłaciłem - i na następny dzień otrzymałem mail z informacją, że kupione i że "Jak tylko otrzymamy przedmiot(y), wyślemy Ci informacje na temat kosztów wysyłki (krajowej i zagranicznej). Dziękujemy za cierpliwość".

i jak dotąd nic więcej nie przyszło. Ale że wczoraj odkryłem kolejny Teto-item pierwszej potrzeby (skandal, że człowiek musi odkrywać takie produkty czystym przypadkiem, rozsiane po różnych zakamarkach internetów, zamiast móc kulturalnie przejrzeć je sobie wszystkie na liście w jakiejś globalnej bazie Teto-itemów) - zastanawiam się, czy da się po jego zakupie dołączyć go do tych wcześniejszych, żeby nie bulić 2x za przesyłkę (przesyłka z Japonii niestety do najtańszych nie należy i w tej sytuacji dopuszczam jedynie opcje albo opłaty opłaty za jedną, albo rezygnacji z żalem z odkrytego Teto-itema).

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2024 14:24:59 przez snajper
[#2] Re: buyee

@snajper, post #1

1
[#3] Re: buyee

@majster, post #2

czyli się da. Czyli git.
[#4] Re: buyee

@snajper, post #3

Dużo hajsów wydajesz na swoją Tetopasję ?
[#5] Re: buyee

@sopel, post #4

czasami za dużo. Wolę nie sprawdzać. Aczkolwiek też nie biorę wszystkiego, co istnieje, typu zabawki w okolicach 1000 zł czy pierdyliony naklejek i breloczków. Zachowuję jeszcze śladowe ilości zdrowego rozsądku.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem