Forum » AROS
[#1] Wikibooks - kompatybilny sprzęt
Mam pytanie odnośnie listy kompatybilnego sprzętu. Konkretnie chodzi mi o płyty główne.
Na stronie Wikibooks jest tabela z dołączoną do niej tzw. legendą i 4 kolory:
zielony: works well
żółty: works a little
czerwony: does not work
szary: not applicable
Poszczególne kratki tabeli pokolorowane są właśnie w te kolory. Ale oprócz tego występują też kratki bez koloru - te najjaśniejsze.
Moje pytanie brzmi, co mam przez to rozumieć? Gdy dotyczy to jednego z komponentów, to sprawa jasna, że sprawdzone zostało wszystko prócz np. USB, ale często jest tak, że do tabeli wpisana jest płyta główna, która nie ma żadnego komponentu zaznaczonego jakimkolwiek kolorem. Co to może oznaczać? Nie testowana w ogóle? Jeśli tak, to w jakim celu taka płyta w ogóle trafiła do tej bazy?

[#2] Re: Wikibooks - kompatybilny sprzęt

@R-Tea, post #1

Ciężko powiedzieć, nie wiem kto wprowadzał te sprzęty, osobiście rozumiem to tak, że te "bez koloru" potencjalnie mogłyby działać, ale nikt tego nie przetestował. Jeśli masz jakiś z tych sprzętów możesz sprawdzić :)

Jak chcesz dopiero coś skompletować pod AROSa to nie szedłbym w nic innego niż płyty z rekomendowanej listy:
link
1
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem